Z historie do současnosti AR CARS

Důvěru našich zákazníků jsme si získali odhodlanou a poctivou prací během dlouhých let. Věříme, že nám tento přístup zajistí spokojenost klientů i pro léta následující.

Z historie

Společnost AR CARS s.r.o. byla založena roku 2004 nadšencem pro sportovní a luxusní automobily panem Mgr. Zdeňkem Hradeckým.

Již od začátku měl jasný cíl - nabídnout našim klientům kvalitní luxusní a sportovní vozy, ať už zcela nové nebo prověřené. Jeho přáním také bylo, abychom nabízeli vozidla široké škály výrobců. To se ukázalo jako velmi náročné na vědomosti a zkušenost pracovníků, ale pečlivým výběrem zaměstnanců se mu jeho myšlenka daří naplňovat. Aby mohl nabídnout klientům opravdu komplexní služby, zařídil kvalitní servisní zázemí a během let se náš tým rozrostl na 25 specialistů. 

Prodejci

Tým prodejců nabízí odborné poradenství při výběru vozidel nových nebo prověřených, případně jejich výbav. Jejich nadšení poznáte při každém rozhovoru o kvalitních vozech. Jejich přístup pomáhá budovat síť spokojených zákazníků, kteří neustále přibývají. V poslední době se nám daří automobily prodávat i do zemí, ze kterých se obvykle vozy spíše exportují. To nás jen ujišťuje v naší dobré práci a nastavení cen.

Individuální požadavky

Pokud výrobci automobilů neumí Vaše touhy vyplnit, můžete se u nás obrátit na specialistu v oblasti individualizací a tuningu, který Vám připraví exteriér, motor, podvozek i interiér vašeho vozu na míru. Případně Vám poradí při opětovné renovaci lehce i více zašlého auta tak, aby Vám dělalo radost i po letech.

Servis

V případě následného servisu a pravidelné údržby Vám nabízíme špičkové proškolený tým, který je autorizovaný pro servis vozidel Volkswagen a Audi a dále pak odborníky specializované na automobily Porsche, Bentley, Ferrari, BMW, Mercedes a Koenigsegg.

Autopůjčovna

Jako doplněk k servisu nabízíme autopůjčovnu kde máte na výběr z těchto vozů: Audi: A6, A5, A3, VW: Passat, Golf a Porsche 997 4S

Naše cíle

Našim cílem je vytvořit si s klientem dlouhodobý vztah založený na kvalitě služeb a důvěře.