Nový Cayenne Diesel S testovací jízdy

Vážení příznivci značky Porsche,

 máme pro Vás skvělou nabídku a to možnost vyzkoušet si jízdu v Porsche Cayenne Diesel 4,2 TDI a to už příští týden od úterý 12.3. do pátku 15.3. v našem autosalonu AR CARS na ulici Krmelínská 7 v Ostravě-Hrabové.

 

Toto Porsche Cayenne Diesel S má aktuálně jeden z nejsilnějších naftových agregátů na trhu. Motor s objemem 4,2 litru s osmi válci a bi-turbem produkuje 281kW a nejvyšší kroutící moment je úctyhodných 850 Nm.

Nová osmiválcová pohonná jednotka vytlačí Cayenne na stovku za 5,7 sekundy a maximální rychlost těsně překročí hranici 250 km/h. Jeho motor však spotřebuje průměrně jen 8,3 litru nafty na 100 km. Nechybí stop-start systém, čím se dieslová V8 stala první v této třídě.

Naftové Porsche Cayenne S přináší jízdní vlastnosti typické pro toto SUV a zároveň něco nového: typický zvuk pro sportovní vozy. Zároveň si toto SUV zachovává své výhody v ovládání a preciznosti vlastní vozidlům Porsche.

Systém Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) se projevuje výraznou dynamikou a úžasnou sportovní jízdou. Mohutný dieslový motor předurčuje tento SUV automobil ne jen na sportovní vyžití, ale i jako silného sluhu v případě těžkého přívěsu až do hmotnosti 3,5 tuny. Nové vozidlo zvládne i role běžce na dlouhé tratě - 100 litrová nádrž zabezpečí dojezd až 1 200 km.

 

V případě Vašeho zájmu svézt se tímto úžasným automobilem mne prosím kontaktujte na email autosalon2@ar-cars.cz nebo tel. 596 710 183,   abychom se mohli dohodnout na konkrétním termínu předváděcí jízdy.

 

Předem děkuji za Vaši reakci a těšíme se na Vás.