Telefony Vertu

Nový Vertu SIGNATURE S Stainless Steel

Jedná se o tu nejluxusnější řadu mobilních telefonů Vertu a pyšnit se může zejména leštěnou nerezovou ocelí, černou telecí kůží, keramickými prvky, safírovým sklíčkem, nebo rubínovým podkladem pod klávesnicí. 

Ceníková cena tefefonu: 350.000,- Kč vč. DPH

Nyní tento luxusní kousek zakoupíte u nás v AR CARS za cenu 259.000,- Kč vč. DPH

vertu

Další luxusní dotykový Android v naší nabídce - Vertu Signature Touch, Jet Calf černá kůže - použitý r. 2014.

Ceníková cena: 190.000,- Kč vč. DPH

Nyní: 65.000,- Kč vč DPH

 

v2lllhhhh

Signature Touch disponuje safirovým sklem, titanovou konstrukcí, telecí kůží, jedinečným FULL HD displejem, nebo špičkovým fotoaparátem značky Hasselblad.
 

Tento model Signature Touch je kombinací anglické ruční výroby, nejmodernější technologie a exkluzivních služeb.

Vzhled a provedení:

  • titanová konstrukce
  • černá keramika
  • safírové sklo

Design:

  • telecí kůže - Jet Calf / Garnet Calf / prošívaná Sky Blue / Bentley kůže Beluga Black & Red Hotspur / Pure Jet Red Gold
  • kůže ještěrky - Grape Lizard / Pure Jet Lizard
  • aligátoří kůže - Cocoa Alligator / Jet Alligator / Pure Navy Alligator / Stone Grey Alligator

Exkluzivní ruční výroba vč. podpisu konkrétního výrobce

Jedinečný full HD displej a fotoaparát značky Hasselblad (pozn. použit také N. Armstrongem na Měsíci)

Oba telefony máme vystaveny u nás na showroomu. Neváhejte tedy, a zastavte se za námi!

Tešíme se na Vás!

 

Další modely Vertu:

Model Aster

aster IIaster3

 

Vertu, výrobce luxusních mobilních telefonů, uvádí na trh ryze anglický model smartphone – Aster. Ručně vyráběný telefon z nejkvalitnějších materiálů je nabízen v pestré škále barev s možností monogramu nebo individuálního gravírování. Nový telefon je vybaven Dolby® Digital Plus, virtuálním prostorovým zvukem a certifikovaným fotoaparátem Hasselblad.

Na rozdíl od Signature Touch s mužným designem, jehož popularita mezi našimi tradičními a firemní zákazníky stoupá, je Aster určen pro zákazníky, kteří touží po luxusu a decentní eleganci. Nechtějí ale slevit z technických parametrů a hledají něco více okouzlujícího. Aster není jen telefon, ale především módní doplněk.

aster4aster6

 

Design

Aster nabízí moderní verzi telefonu Vertu. Jeho jemné rysy a titanový plášť s leštěnou úpravou v kontrastu s texturou přírodní usně podtrhuje jeho eleganci.

4.7- palcový HD displej a 13mp objektiv je vysoce chráněn před poškrábáním 117 karátovým, 5.1- palcovým pevným safírovým sklem páté generace. Vertu používá safír pro luxusní telefony již od konce 90. let a nepřetržitě pracuje na zlepšování jejich precizní aplikace. Po více než desetileté zkušenosti je Vertu nejlepším expertem na safírový skleněný displej.

Aster bude uveden na trh v šesti různých sytých barvách v sedmi produktových provedeních: Onyx Calf, Blush Calf, Lagoon Calf, Caviar Karung, Tangerine Karung, Cognac Ostrich and Raspberry Ostrich. Škála jedenácti Aster krytů ve třech různých stylech stojí za jedinečným designem telefonu.

Žádné dva Vertu Aster telefony nejsou identické, protože Aster je ručně vázaný v kůži, jejíž každý kus je jedinečný. Majitelé Aster si mohou svůj telefon nechat personifikovat.

aster8aster9

Výkon

Vertu Aster nabízí výjimečné připojení prostřednictvím své optimalizované antény, která umožňuje přístup k vysokorychlostním datům prostřednictvím quad-band GSM, 3G a LTE 4G. Schopnost připojení ke 4G síti znamená, že se webové stránky načítají okamžitě a stažení skladby trvá pár sekund.

Aster nabízí bezchybný zvuk díky Dolby Digital Plus. Kvalita hovoru je zajištěna pomocí funkcí potlačení šumu uplink a downlink a 2.3GHz Qualcomm Snapdragon ™ 801 Quad-core procesor přináší úžasnou rychlost. Integrované stereo reproduktory jsou nastaveny na mimořádně čistý přenos zvuku bez zkreslení okolního prostředí.

Vertu i v modelu Aster spolupracuje s Hasselblad, světově nejproslulejší značkou profesionální fotografie. Zadní certifikovaná 13mp Hasselblad kamera má skleněnou safírovou čočku a antireflexní vrstvu, zatímco přední kamera slouží pro videohovory. 4.7-palcový full HD displej má rozlišení 473ppi a je chráněn 5.1-palcovým pevným safírovým sklem páté generace.

 

Služby

Vlastnictví Aster zahrnuje šestiměsíční bezplatnou službu Classic Concierge, která je k dispozici nepřetržitě. Vertu Concierge je dostupná prostřednictvím hlasu, emailu nebo live chatu odkudkoliv.

Vertu LIFE nabízí zákazníkům individuální výběr jedinečných výhod a neomezený přístup na exkluzivní akce, které si můžete vybrat přímo na zařízení. Funkce zahrnují bezplatné vstupy do nejexkluzivnějších privátních klubů, spa a fitness center po celém světě, stejně jako vstupy na uzavřené akce a nákupy pouze pro zvané, na základě vašich osobních preferencí a polohy.

Vertu CERTAINTY chrání Vertu telefon a data nejlepšími dostupnými technologiemi. Šifrovaná komunikace zahrnující hovory, textové zprávy a video, ve spolupráci s Silent Circle, je bezplatná pro majitele Aster po dobu 12 měsíců. Šest měsíců bezplatné služby poskytované iPass nabízí neomezený přístup k zabezpečeným Wi-Fi po celém světě - přes 13 milionů zabezpečených WiFi hotspotů ve 123 zemích. Služba zahrnuje také 12ti měsíční bezplatný přístup k aplikaci Kaspersky Mobile Security včetně antivirus a ochrany proti krádeži telefonu.

 

Vítejte ve světě exkluzivity!

Společnost VERTU vyrábí a prodává jedny z nejžádanějších telefonů na světě. Každý telefon je ručně vyroben v Anglii a ukazuje principy průkopnické konstrukce, luxusní technologie a nabídky exkluzivních služeb.

 

Před více než deseti lety se pro Vertu sešlo padesát nejlepších hlav z automobilového průmyslu, letectví, kosmonautiky a luxusní řemeslné výroby k vytvoření co nejvyjímečnějších telefonů, které kdy svět viděl. Jejich vysoce inovativní tým inženýrů a designérů posunula hranice toho, co je technicky možné a v posledních pěti letech vytvořili více než sedmdesát samostatných patentů. Každý telefon je vyroben ze stovky součástek a navržen exkluzivně pro Vertu. Jediný pracovník pečlivě sestavuje všechny části a vlastní podpisem ztvrzuje pouze perfektně složený telefon. Klíčem je také individuální upevnění a vybroušení safíru, což je proces, který trvá více než dvacet pět hodin. Všechny Vertu kůže pochází ze Severní Evropy a její odolnost je testována na různých látkách, od rtěnky až po benzín. Elegantní obrazovky Vertu jsou chráněny ultra tenkou vrstvou safírového skla a jeho výroba trvá 15 dní. Týmu odborníků přes zvuk trvalo dva roky než vymysleli vysoce kvalitní zvukový systém. Aby se ukázala její brilantní čistota, Londýnský symfonický orchestr nahrál skladbu složenou oskarovým vítězem Dario Marianellim exkluzivně pro Vertu. Jeho výsledky nastavily novou laťku zvukového výkonu v mobilním telefonu. Aktuálně VERTU spolupracuje také se společností Bang & Olufsen, která se stará o jedinečně čistý zvuk telefonu.

 

Exkluzivní služby

Po registraci svého Vertu telefonu můžete využívat celou řadu exkluzivních služeb určených k zajištění čehokoli, co potřebujete:

 

touch8

V E R T U  L I F E

Vertu Life, nabízí přístup k celé řadě mimořádných zážitkůV E R T U  C O N C I E R G E

Osobní sluha na telefonu, který je Vám k dispozici pomoct 24 hodin denně po celém světě
s jakýmkoli požadavkem


V E R T U  C E R TA I N T Y

Vertu Certainty, ukládá, chrání a střeží Vaše data na nejvyšší úrovni

 

 

 

 

KOLEKCE SIGNATURE

 

sign2

 

Model Signature byl první ručně vyrobený telefon, a nyní na základě desetiletých zkušeností a odborných znalostí, je jedinečným telefonem na trhu. Je vytvořen z nejkvalitnějších vzácných materiálů s nesrovnatelnou kvalitou a bezkonkurenční životností. Je použito 83-karátové safírové sklo, zásuvka na SIM je vyrobena z masivního zlata s puncem VERTU vytvořeným švýcarským puncovním úřadem a patentovaná ruby klávesnice obsahuje 4,75-karátová rubínová ložiska. Toto spojení vytváří z telefonu unikátní šperk.